Vaše dojmy.

Vážení nadšení cestovatelé, 

děkujeme Vám a doufáme, že prostředí Afriky a její skutečné, jedinečné scenérie, nádherná fauna a rozmanitá flóra, místní lidé a jejich kultura Vám zůstanou navždy ve Vašich srdcích. 

Děkujeme Vám, že jste nám umožnili se podělit s Vámi o tyto velké a dobrodružné výpravy.

Věříme, že zážitky z těchto velkých a dobrodružných výprav Vám zůstanou na celý život a touha se do Afriky vrátit.

Rosťo, chtěli bychom Ti ještě jednou moc poděkovat za krásný zážitek v Namibii. Byla to naše vysněná destinace a dostalo se nám nejen možnost vidět krásy této země, ale i mnoho dalšího. Tvoje profesionalita, znalosti a lidský přístup nám umožnil poznat jednu z nejkrásnějších zemí. Děkujeme za Tvůj čas, který jsi nám věnoval. To, že jsi ochoten věnovat i svůj osobní čas pro klienty je obdivuhodné. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost Tě v našem životě potkat. Velmi si toho vážíme. Snad budeme mít ještě možnost se s Tebou setkat v jiné destinaci. Přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů. 

Jirka & Jirka

Rosťo, nemohu Ti dostatečně poděkovat za to, že jsi tak skvělý průvodce! O to lepší byl můj namibijský zážitek a já to myslím vážně. Po vyslechnutí Tvého příběhu, mám k Tobě ještě větší úctu a zasloužíš si to, i když Ti to nikdo neřekl. Jen buď sám sebou a nezkoušej více. Doufám, že se v blízké budoucnosti znovu setkáme v Africe. Všechno nejlepší.

Simona

Rosťo, díky Tvým vynikajícím znalostem Namibie jsi nám otevřel oči pro krásu této země. Máš krásný vztah k prostředí, ve kterém žiješ. Prožili jsme v Namibii nádherné chvíle a staral jsi se o nás nad rámec svých možností. Přejeme, aby Ti bylo dobře i nadále.

Karel & Jana 

Rosťo, moc Ti děkujeme, že jsi během našeho pobytu v Namibii všechno tak dokonale zorganizoval. Byla to jedna z nejlepších cest, jakou jsme kdy podnikli.

Jirka & Petr  

Rosťo, nejlepšímu průvodci v Namibii! Děkuji Ti za to, že tato dovolená byla tak výjimečná.

Kateřina

Rosťo, jsi pozoruhodný průvodce s tolika znalostmi zvířat, rostlin a geologie a udělal jsi nám skvělou dovču v této nádherné zemi.  

Dalibor & Veronika 

Rosťo, moc Ti děkujeme za toto jedinečné dobrodružství, bezchybnou jízdu autem ve kterém jsi udržoval vše tak čisté, staral jsi se o všechny naše chybějící dobroty, vysvětloval nám všechny zázraky Namibie, vždy v dobré náladě, s dobrým humorem a příjemná společnost. Panebože, byla to ta nejkrásnější, nejúžasnější, neuvěřitelná, skvělá a fantastická dovolená! Život je skvělý a to je jisté!

Rodina Vítova 

Rosťo, chtěl bych Ti poděkovat za fantastickou cestu v Namibii. Jsi skvělým průvodcem se spoustou znalostí. Dozvěděl jsem se hodně a vždy si budu pamatovat, že život je skvělý!

Eduard  

Rosťo, mnohokrát Ti děkuji, že jsi mě provázel po Namibii. Do budoucnosti Ti přeji, aby jsi si uskutečnil své sny. V Tvém volnu budeš mít konečně čas si odpočinout, sníst nějakou čokoládu, vypít kolu a myslet si, že život je skvělý!

Antonína 

Rosťo, děkuji Ti za to, že jsi se o mě tak výborně staral a donutil jsi mě vrátit se zpět na duny, do pouště a do divočiny. Děkuji Ti, že jsi se mnou znovu sdílel tuto namibijskou zkušenost. 

Helena

Rosťo, zamilovala jsem se do Namibie a nemůžu se dočkat návratu, hlavně k Pobřeží Koster!

Milena

Rosťo, děkujeme Ti za krásnou dovolenou v Namibii. Opravdu jsme netušili, co nás čeká a každý den byl prostě super. Měli jsme velké štěstí, že jsme viděli tolik krásných věcí. Byli jsme seznámeni se západy slunce, to se u nás doma stane naším každodenním rituálem! Sledování stáda pouštních slonů a nosorožce černého v nádherné krajině Damaralandu bylo velkolepé! Ve skutečném stylu naše návštěva u Pobřeží Koster byla to nejlepší! Měl jsi pravdu, to nejlepší bylo na konec! Moc Ti děkujeme za to, že naše dovolená byla tak úžasná.

Robert & Dana 

Den pro Rosťu nemá žádný význam, dokud nepoloží ruce na volant. Ráno je vzhůru, před svítáním a ze všech sil čistí auto. Sedadla jsou utřená, kufry jsou vevnitř, mám připravenou láhev s vodou a někdy i pivo! Právě je tu pro Vás nosorožec, sloni, lvi a žirafy. Rosťo jsi nejlepší! Děkuji Ti za nádhernou cestu!

Františka 

Ahoj všichni, rádi bychom Vám sdělili, jak moc na nás zapůsobil Rosťa jako náš průvodce, řidič a společník po dobu dvou týdnů. Zjistili jsme, že je mimořádně dobře informovaný a velmi ochotný vyhledat to, co nevěděl. Po celou dobu naší cesty byl vždy veselý, zdvořilý a připravený splnit všechna naše očekávání. Je také skvělým plánovačem, který se vždy ujistil, že vše bylo pod kontrolou. Bylo také zjevné, že je velmi dobře známý a oblíbený mezi lidmi, kteří pracovali v různých místech, ve kterých jsme si odpočinuli. To hodně vypovídá o jeho osobnosti a přístupu. Byli jsme na mnoha cestách, ale tato cesta se řadí na vrchol!

Cyril & Eva 

Rosťo, děkujeme Ti za skvělé dobrodružství, opravdu jsme si to užili a hodně jsem se naučili. Jsi skvělým průvodcem se spoustou zábavy.

Marek & Cecílie 

Rosťo, ráda vzpomínám na skvělou dovolenou, kterou jsem strávila v Namibii. Cesta zůstane nezapomenutelná a kdo ví, možná se jednoho dne do Afriky vrátím. Přeji Ti hodně štěstí.

Anežka 

Skutečně věřím, že Rosťa je nejlepším představitelem jeho práce, jakého jsem kdy potkal a řekl jsem mu to osobně. Většina lidí, včetně mě, bez ohledu na to, jak kompetentní jsou, mají na své dovolené prostor pro zlepšení. Snažím si představit jak by Rosťa mohl vylepšit svou práci. Ve všem byl bezchybný. Myslel na to a postaral se o všechno za nás. Rychle se naladil na typy lidí, jací jsme, jak cestujeme a co je pro nás důležité. Je to super člověk a přínos pro toto odvětví.

Gavin & Franciska 

Rosťo, děkuji Ti za zážitek na celý život! Překonal jsi všechna moje očekávání a sny. Měl jsem nejlepšího průvodce na světě. Ano, jsi nejlepší! Ať se Ti splní Tvé sny, díky ze srdce díky.

Marek 

Rosťo, děkuji Ti za vše, co jsi pro mě na této dovolené udělal. Tvé nadšení pro Tvoji práci je velmi zjevné.

Standa 

Ahoj, právě jsme se vrátili z naší cesty v Namibii. Cesta byla skvěle zorganizována od začátku do konce. Lodžie byly všechny velmi odlišné, ale všechny první třídy s vynikajícím personálem, díky kterému byl náš pobyt nezapomenutelný. Viděli jsme pouštní slony za úplňku a já jsem oslavil své 65 narozeniny u Pobřeží Koster s dortem a zpívajícím personálem, nezapomenutelný den! Muž, kterého musím pochválit, byl náš průvodce Rosťa. Tento muž je skvělý geolog, historik, odborník na zvířata a má smysl pro humor, který nemá obdoby. 

Michal & Romana 

Rosťo, v Namibii jsme se měli skvěle a zamilovali jsme se do této země. Měli jsme také rodinný výlet jako nikdy předtím, na který budeme vzpomínat navždy. A po celou dobu jsme měli Tebe jako přítele a společníka, fantastického průvodce a skvělého člověka, se kterým jsme byli velice rádi. Mockrát Ti děkujeme! 

Karel & Marta 

Rosťo, děkuji Ti za nádhernou dovolenou. Vše nejlepší do budoucna.

Kateřina 

Rosťo, už je to nějaký čas, co jsem se vrátila z Namibie. Máš nejlepší práci na světě! Už od malička jsem chtěla jet do Afriky a to co jsi se mnou sdílel, bylo nad moje očekávání. Netušila jsem, že uvidím nádherná panorama hor, mohutné písečné duny a pusté Pobřeží Koster. Beznadějně jsem se zamilovala do Namibie a nemohu se dočkat návratu.

Karolína

© Copyright Jedeme na Safari & Jedeme do Afriky 2011-2021